O NÁS

Tak něco málo o nás.

V hokejovém prostředí se pohybujeme vlastně již od 5ti let, kdy mě táta postavil na brusle řekl: Makej mladej :). Ano i já jsem šílenec na bruslích a to už pěknou řádku let :)  Nejdříve jsme spoluracoval s firmou mého taťky, který převážně spolupracoval s firmou Botas Skuteč. Kdo již dnes nezná tak tato firma vyráběla jedny z nejlepších bruslí na světě! Bohužel tomu již není, což je obrovská škoda. Později firmu převzal můj bratr kde jsme měli tu možnost montovat brusle pro tehdy ještě docela mladou společnost Bauer. No dnes je tomu, již jinak, ale to zase někdy jindy...
No když tak vzpomínám těch firem bylo mnoho pro které bratrova firma vyráběla různé hokejové výrobky. Mohu vzpomenout např.: Warrior, HejdukSport, Schanner hockey, Hespeler a mnoho dalších.

Nicméně po téměř 10ti letech spolupráce s bratrem jsem se rozhodl, že si splním sen a pokusím se vytvořit něco po čem jsem dlouho toužil a to, vytvořit hokejový shop a prodejnu sám a pokusit se téměř o nemožné.
V roce 2013 jsme otevřeli hokejovou prodejnu v Hlinsku a spustili e-shop Spukem.cz a dali se do práce. Bohužel po 4 letech jsme byli nuceni kamennou prodejnu ukončit z důvodu velkého časového vytížení, které věnujeme e-shopu Spukem.cz a dalšímu našemu e-shopu ZoulaSport.cz kde je širší sortiment sportovního zboží o který jste několikrát projevili zájem. 

Internetový obchod Spukem.cz, Vám nabízí značkové výrobky značek Bauer, Easton, CCM, STX, Warrior, Fischer, Sher-Wood, WinnWell, Opus, Powerslide, Brian´s, Graf, Jaybird, Grit, Green biscout, Powerslide, CarbonSpeed, Salming, Oxdog a další.
Vlastní sklad hokejového zboží, nám umožňuje odesílat zboží k Vám ve velice krátké době.


Je pro nás velice důležitá spokojenost zákazníka, proto Vám přinášíme široký sortiment za vynikající ceny kde cena pro Vás může být ještě nižší, při zaregistrování se do našeho obchodu. Každý registrovaný zákazník, může mít např. poštovné zdarma, benefity v podobě slev, dárků apod.

Náš obchod Spukem.cz je zaměřen hlavně na hokejové zboží pro lední hokej a florbal.

V našem obchodě naleznete více jak 10.000 položek skladem a stále sortiment rozšiřujeme o další zajímavé produkty.

 

A to je konec.?! Ne, ještě si neodpustím...

Hokej je moje životní vášeň a radost, kterou naplňuji bezmála 32 let! Prošel jsem si sice jen Krajskými ligami, ale i tento hokej je o srdci, bojovnosti, týmu a radosti z hokeje. Bohužel je nyní můj aktivní hokejový život už u pomalého konce tak si chodím rád zahrát hokej s kamarády už jen tak pro radost. Ale, že to radost je!

Jelikož máme hodně zkušeností, nebojte se nás na cokoliv zeptat, vždy vám rádi vyhovíme a poradíme, jak nejlépe budeme umět. 

 

 

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.