Doprava a platba

Způsob dopravy

PPL

kurýrní službou  PPL.

Osobní odběr:

Objednané zboží je možné si u nás vyzvednout i osobně. Nejdříve je potřeba vytvořit objednávku přes e-shop nebo emailem obchod@spukem.cz. Upozorňujeme, že nelze platit na místě vyzvednutí, je tedy nutné zaplatit předem. Jakmile bude objednané zboží nachystáno, prosíme vyčkejte na e-mail s pokynem k vyzvednutí, dříve nebude objednané zboží nachystáno k výdeji.

Mapa osobního odběru - Spukem s.r.o., Jablunkovská 851/40, Český Těšín


Při vyzvedávání zboží Vás žádáme o svědomité dodržování opatření zavedených vládou v souvislosti s koronavirovou nákazou.

Vlastní doprava

pro velké zásilky disponujeme vlastní přepravní službou (individuální dohoda - info emailem)

Cena dopravy (poštovné)

  • ZDARMA u objednávky od 3 000 Kč s DPH, platí pouze pro ČR.
  • 129 Kč  s DPH (Parcelshop)
  • 149 Kč s DPH na Vaší adresu
  • V případě platby dobírkou účtujeme doběrečné 99 Kč s DPH.

 

Způsoby platby

  • Běžný bankovní převod – po objednání zboží obdržíte platební údaje (číslo účtu, variabilní symbol, datum splatnosti). Za převod peněz si vaše banka může účtovat dodatečný poplatek.
  • Online platba kartou – po objednání uhradíte objednávku přes platební bránu se zabezpečeným spojením.
  • Online bankovní převod – zrychlený převod přes platební bránu, který zadáváte ve vašem bankovnictví.
  • Dobírkou – za zboží zaplatíte kurýrovi, nebo na výdejním místě až při převzetí zásilky. Služba je poskytovaná za příplatek dle aktuálního ceníku.

 

Údaje pro platby převodem na účet

č.ú.: 2401972539 / 2010, vedený u Fio banka, a.s.

Změna způsobu platby je možná kdykoliv po předchozí dohodě. Když se vám nedaří dokončit platbu, kontaktujte nás prosím emailem na obchod(a)spukem.cz. Rádi Vám pomůžeme.
 

Daňové doklady

Faktury (daňové doklady) vystavujeme elektronicky a odesíláme na emailovou adresu uvedenou v objednávce. K platbám přijatým předem zasíláme fakturu v okamžiku přijetí platby. K objednávkám hrazeným dobírkou zasíláme daňové doklady nejpozději v okamžiku připsání dobírky na účet (obvykle však už v den předání zásilky).

 

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

SOUHLASÍM